Czy jest tak niezbędne jego dokładne zaplanowanie i oznakowanie?

Odpowiedź jest tylko jedna – OCZYWIŚCIE!

Dobra widoczność stacji paliw gwarantuje wielu Klientów.

Na co zwrócić szczególną uwagę?

Projekt – Produkcja – Montaż

Pylony cenowe powinny być doskonale widoczne z dużych odległości, pomimo złych warunków pogodowych. Dlatego nie bójmy się zainwestować w jakość, gdyż niejednokrotnie, jakość idzie w parze z ceną dobrego produktu.

Możemy jednak stanąć przed wyborem zaoszczędzenia lub wydania dużej sumy pieniędzy. Wyjściem z tej sytuacji z pewnością będzie pylon cenowy używany. Jego jakość będzie niepodważalna, gdyż jest to produkt z najwyższej półki, a w dodatku już przetestowany przez innych właścicieli.

Pylony cenowe informują nas o cenie, rodzaju paliwa za pomocą elektronicznego lub manualnego systemu bądź przy wykorzystaniu wyświetlaczy graficzno tekstowych.

Wyświetlacze cenowe mogą być obsługiwane za pomocą tzw. systemu ręcznego, który jest najbardziej przystępną cenowo formą zmiany cen oraz ich prezentacji w pylonach.
Wyświetlacz cenowy LED
to renoma stacji paliw. Przemawia za jego wyborem niepodważalna widoczność, bez względu na panujące warunki atmosferyczne.
Wyświetlacze cenowe do pylonów może niedługo zaatakuje technologia microled, która chociaż już stosunkowo dawno wynaleziona, bo w 2000 roku, dalej nie zostaje wykorzystana w wyświetlaczach. Charakteryzuje się możliwością uzyskania głębokich czerni, dużych kontrastów oraz odwzorowaniem barw. Niestety skomplikowany proces produkcji nadal pozostaje za drogą inwestycją, jak na razie.